Pokochaj i uwolnij swój stres

Potrzebujesz czasu na relaks?
Twój stres osiągnął niebezpieczny poziom ?
Chcesz podnieść swoje wibracje i złapać większą równowagę ?

Na warsztacie doświadczysz wielu głębokich praktyk, które pomogą Ci uwolnić napięcia zgromadzone w ciele, których przyczyną jest często skumulowany stres. Będzie czas na praktykę warsztatową, czas na relacje, rozmowy i regenerację. Warsztat odbędzie się w miejscu, które wspiera te wszystkie procesy. Monte Luna jest ośrodkiem położonym w malowniczej miejscowości Czarnów, w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego na Dolnym Śląsku. Otaczają Go liczne górskie łąki oraz lasy. Panuje tu cisza i spokój, a bliskość natury umożliwia odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. To idealna przestrzeń, aby odnaleźć wewnętrzny uśmiech i spokój.

Wyjedziesz w poczuciu kontaktu ze sobą, większego spokoju, równowagi, wewnętrznej harmonii, energii, świadomego bycia.
Motyl

POKOCHAJ I UWOLNIJ SWÓJ STRES TO WARSZTAT  DAJĄCY WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I CISZĘ.

Co zyskasz, biorąc udział w warsztacie:

Poznasz, czym jest stres, jakie są jego źródła, objawy i konsekwencje oraz jak go pokochać.

Poznasz, czym są napięcia chroniczne i jak sobie z nimi radzić za pomocą prostych ćwiczeń, które pomogą ci się rozciągnąć, zrelaksować, poczuć bliżej siebie, doenergetyzować.

Rozładujesz napięcia w ciele i na twarzy za pomocą praktyki świadomego śmiechu, ucząc się dystansu w sytuacjach wyzwaniowych i podwyższając swój poziom endorfin.

Doświadczysz świadomego ruchu, podążając za potrzebami ciała, poruszania się w zgodzie z własnym rytmem, dając też przestrzeń na bezruch, praktykując uważność, ucząc się tworzyć głęboką więź ze sobą i z tego miejsca budować głębsze relacje z innymi.

Nauczysz się komunikacji w oparciu o empatię, porozumienie bez przemocy, przestrzeń serca, uważne i aktywne słuchanie, przestrzeń na drugą osobę.

Nauczysz się świadomie rozpoznawać, wyrażać i uwalniać emocje, nie oceniając i blokując żadnej z nich.

Poznasz istotę medytacji zarówno tej siedzącej, jak i aktywnej. Będziemy kierować uwagę na ciszę, na przestrzeń, obecność, bycie, świadomość.

Głęboko się zrelaksujesz przy dźwiękach kojącej muzyki, świadomego dotyku, oddechu.

Opinie

v

Alina

„…bardzo dziękuję za ten warsztat jak również poprzednie (…) Podobają mi się zarówno ćwiczenia jak i medytacje (…) Ujęło mnie również to, z jakim szacunkiem podchodzisz do ludzi, z którymi pracujesz i do czasu, którym dysponujemy podczas zajęć (…) Uważam, że jesteś stworzona do tego, co robisz – fajnie, że Cię spotkałam.”

v

Emilia

„Po każdym takim spotkaniu odkrywam siebie na nowo, pozwalam sobie uwolnić moje skrywane emocje i zaczynam lepiej siebie rozumieć… ”

v

Agata

„Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tych zajęciach – oprócz spotkania z Cudowną Kobietą pod postacią Agnieszki naprawdę poczułam niesamowity relaks i rozluźnienie. Polecam te zajęcia każdemu, kto ma ochotę, choć na chwilę zatrzymać się w codziennym pośpiechu.”

v

Karolina

„Warsztaty z Agą to jak odświeżający prysznic dla mnie całej – mego ciała, umysłu i ducha. dzięki różnorodności nieograniczonego ruchu, podążaniu za mym ciałem, za tym jak ono chce się ruszać, czuję się lżejsza i bardziej na ziemi, pełniejsza i bardziej pusta zarazem, radośniejsza i spokojniejsza… bardziej w sobie. Za każdym razem.”

Miejsce: Ośrodek Monte Luna, Czarnów 29, k. Kamiennej Góry (dolnośląskie). Monte Luna-ośrodek warsztatowo — rozwojowy, miejsce doświadczania osobistych przemian wewnętrznych i fizycznych, kontaktu ze swoim ciałem i emocjami, spotkania z ciekawymi ludźmi. Pokoje są wykończone w standardzie hotelowym. Panują tu komfortowe warunki sprzyjające wypoczynkowi i relaksacji. Będziemy doświadczać warsztatów na sali z przepięknym widokiem na okoliczny las. W ośrodku panują różne zasady gotowania — według 5 przemian, kuchni indyjskiej, a także tradycyjnej kuchni polskiej wegetariańskiej z naturalnych produktów, otrzymywanych z własnego gospodarstwa rolnego, nie korzystając z półproduktów. Do Waszej dyspozycji jest zewnętrzna sauna i jacuzzi znajdująca się przy ośrodku wśród górskich widoków i szumu drzew oraz cała przestrzeń wokół.

Kiedy: 13 - 15 maja 2022

Program warsztatu:

Piątek:

od 12:00 przyjazd i rejestracja.
19:00 – 19:45 – kolacja.
19:45 – 21: 00 – sesja I.
21:00 – Wieczór relaksacyjny z muzyką.

Sobota:

9:00 – 10.00 – śniadanie.
10:00 – 14.00 – sesja II.
14:00 – 16.00 – obiad i czas wolny.
16.00 – 18.30 – sesja III.
18:30 – 19:30 – kolacja.
19:30 – 20.00 – sesja IV.
20.00 – Czas na strefę relaksu, czyli saunę i jacuzzi.

Niedziela:

9:00 – 10.00 śniadanie.
10.00 – 13:30 – sesja V + pożegnanie.
13:30 – obiad i wyjazd.

Koszt obejmuje: weekendowy warsztat, dwa noclegi, pełne wyżywienie wegetariańskie/wegańskie, dostęp do sauny i jacuzzi (ręcznik, kosmetyki, szlafrok) w ośrodku.
Cena warsztatu: 500 zł/osoba — jeśli zapisujesz się sama/sam
. 900 zł/dwie osoby — jeśli zapiszesz się z drugą osobą /dla par.
Cena zakwaterowania 360 zł /osoba — dwie doby w pokojach o wysokim standardzie z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie/wegańskie + relaks w saunie i jacuzzi.

Zapisy: biuro@redukujemystres.pl
W zgłoszeniu podaj, proszę: imię, nazwisko, liczbę osób oraz numer telefonu do kontaktu.

Wystawiamy faktury za warsztat.
UWAGA! ZAPISY SĄ DO KOŃCA MARCA.

W CELU ZAREZERWOWANIA MIEJSCA — WPŁAĆ ZALICZKĘ 250 zł na konto: 02 1750 0009 0000 0000 4093 5126 z dopiskiem:

„Warsztat — Pokochaj i uwolnij swój stres”.

Dane do wpłat: Instytut Psychologii Stresu; Brzezińska 5/6 95-010 Stryków
Prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy.

?

Skontaktuj się z nami:

+48 510 774 727 | +48 509 682 257

biuro@redukujemystres.pl

Zrób Test na Stres Skip to content