Sesje Indywidualne

Potrzebujesz wsparcia?

Chcesz głębiej poznać siebie, poszerzyć świadomość, pogłębić więź ze swoim ciałem?

Zapraszam na sesje indywidualne stacjonarnie lub online.

Sesja trwa 60 minut

Pierwsza sesja 30 min bezpłatna.

Na czym polega sesja indywidualna ?

Zaczynamy od spotkania się w tym czego potrzebujesz, usłyszenia, wniesienia tematu, z jakim jesteś i przekierowania uwagi na ciało. Podczas sesji masz wybór, możesz poruszać się bardzo ekspresyjnie, możesz też pozostać w bezruchu. Podczas spotkania zaproszę Cię do poruszania według elementów metody Ruchu Autentycznego, wniesienia świadomego oddechu, ruchu wypływającego z Twojego wnętrza, świadomości tego co dzieje się z Tobą podczas ruchu. Zaproszę Cię także do zamknięcia oczu, do poruszania się bez pomysłu, dążeń, po prostu pozwoleniu sobie do bycia poruszaną/poruszanym. Będę Ci towarzyszyć jako świadek Twojego ruchu. W trakcie ruchu będziesz zaproszona/zaproszony do bycia w kontakcie ze świadomością ruchu, odczuciami doznań fizycznych, emocji, myśli, obrazów. Po ruchu (lub bezruchu) zaproszę Cię do podzielenia się tym, co się wydarzyło w trakcie. Jako świadek Twojego ruchu, podzielę się tym, co czułam, gdy Ci towarzyszyłam. Dzięki temu będziemy mogły/będziemy mogli spotkać się w doświadczeniu, w tu i teraz, poszerzyć świadomość. Możemy poruszać się po prostu lub z dowolnego, ważnego dla ciebie tematu lub bez tematu. W trakcie spotkania zaproszę Cię też do bycia w ciszy, koncentracji na oddechu, medytacji. Będziemy też korzystać z zaawansowanych technik oddechowych, które pomogą poruszyć Twoje ciało. Formą podsumowania spotkania będzie kilka słów rozmowy lub arterapii.

KORZYŚCI:

Pogłębiasz ze sobą głęboką więź, życzliwą relację

Uczysz ufać się swojemu ciału i jego impulsom

Uczysz się spotykać w relacji i mówić o tym co czujesz

Uczysz się nie oceniać siebie i innych, tylko dzielić

Uczysz się dawać pierwszeństwo ciału, a nie umysłowi

Wzmacniasz w sobie świadka, obecność

Żyjesz bliżej siebie, masz więcej energii do życia

Masz więcej przestrzeni w sobie

Budzisz się do schematów, w których funkcjonujesz, zaczynasz je rozpoznawać i naturalnie zmieniać

Sesję prowadzi Agnieszka Czubak. Jest trenerem, dietetykiem, joginką śmiechu, terapeutką ruchem i masażystką. Ma 10-letnie doświadczenie jako trenerka warsztatów rozwoju osobistego i 6-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec. Z wykształcenia jest specjalistą zarządzania oraz żywienia i wspomagania dietetycznego. Obecnie studiuje w Instytucie Psychologii Procesu. W swojej pracy mocno kładzie nacisk na holistyczne podejście do człowieka. Zdobytą wiedzę łączy z aspektem psychologicznym, który mocno rozwinęła poprzez własne doświadczenia. Od ponad 13 lat doświadcza różnych form pracy ze sobą – psychologicznej, pracy z ciałem, ustawień, pracy terapeutycznej, coachingu, pracy nad relacją, duchowości, masażu. W swojej pracy łączy swoje doświadczenia z różnych dziedzin, podchodząc bardzo indywidualnie do każdego człowieka. Nieustannie rozwija swoje kompetencje i pracuje nad rozkwitem swojego potencjału.

W swojej pracy korzysta z:

choreoterapii, arterapii, elementów Ruchu Autentycznego (Integrative Bodywork and Movement Therapy, Wielka Brytania), narzędzi komunikacji, elementów jogi, naturoterapii, technik oddechowych, elementów współczesnej tantry.

Agnieszka

Opinie

Agnieszka

“Na sesjach u Ciebie czułam autentyczność z Twojej strony, naturalność, dzięki temu miałam duże poczucie bezpieczeństwa. Na zajęcia przyszłam bez oczekiwań, z ciekawością raczej… dokąd mnie zaprowadzi ta chwila… wyszłam oczyszczona… zmieniona… z rozwiązaniem sytuacji, na które czekałam …”

Mateusz

“Sesje u Agnieszki są pełne radości, kreatywności i sprawiają mnóstwo przyjemności; różnorodnie dobiera możliwości wyrażania siebie i pozwala na to innym, by stali się wewnętrznym pięknem”

Olga

“Sesje z Agnieszką były dla mnie niesamowitym przeżyciem, moją małą podróżą w głąb siebie. Agnieszka była doskonałym „przewodnikiem” tej podróży. Polecam każdemu spróbować!! ”

150,00 

?

Skontaktuj się:

Działamy na terenie całej Polski

+48 510 774 727

biuro@redukujemystres.pl

Zrób Test na Stres Skip to content