Poznaj Siebie – Warsztat dla Kobiet

Warsztat w kobiecym kręgu, kontaktujący z kobiecością, z kobiecą mocą, zmysłowością.

Będzie kolorowo, lekko, energetycznie, cieleśnie, bosko, ziemsko, naturalnie.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać z kobiecej perspektywy, rozbierając się do kości, będziemy również tańczyć i malować, rozmawiać o świadomym ubieraniu się w kolorowe stroje. Będzie też przestrzeń na wspólną wymianę doświadczeń, spostrzeżeń, perspektyw.

Naszą intencją będzie rozpiąć napięcia w ciele i duszy, budzić głębszy kontakt z ciałem, budzić naturalny przepływ energii.

Będziemy uczyć się jak jasno rozmawiać i komunikować swoje potrzeby, ale też jak pogłębiać poczucie spokoju w naszym wnętrzu i jak czerpać siłę z kobiecej energii.

Będziemy wracać do naturalności jak wtedy, gdy byłyśmy dziećmi – spontanicznie śmiać się, płakać, czy złościć.

Ten czas spędzisz twórczo, w blasku świeć, przy aromatycznych olejkach, zapachu szałwii i palosanto, ciekawie rozmawiając, świadomie doświadczając dotyku, wspierając się w zdrowych nawykach żywieniowych, intuicyjnym gotowaniu, ćwiczeniach. Poczujemy także moc kobiecego łona.

Intencją jest budować dobro dla Siebie, dla Ciebie, dla innych, dla Ziemi, dla Świata.

Opinie

Agnieszka

“Odkryłam na nowo swoją kobiecość i nauczyłam się czerpać ze swojej mocy. Dziękuję”

Marysia

“Zajęcia były bardzo inspirujące, pozwoliły mi skontaktować się ze sobą, swoim lękiem przed brakiem miłości, samotnością i je uzdrowić”.

Olga

“Dziękuję za poczucie bezpieczeństwa, jakie poczułam w kobiecym kręgu, odkrycia na nowo, relacji z cudownymi kobietami, wsparcia, dzielenia się doświadczeniami.”

?

Skontaktuj się:

Działamy na terenie całej Polski

+48 510 774 727

biuro@redukujemystres.pl

Zrób Test na Stres Skip to content