Poznaj Siebie – Warsztat dla Kobiet

Będzie kolorowo, lekko, energetycznie, cieleśnie, bosko, ziemsko, naturalnie.

To główne słowa, które opisują to, do czego chce Was zaprosić.

Czas trwania: 3 godziny

Podczas spotkania będziemy rozmawiać z kobiecej perspektywy, rozbierając się do kości, będziemy również tańczyć i malować, rozmawiać o świadomym ubieraniu się w kolorowe stroje. Będzie też przestrzeń na wspólną wymianę doświadczeń, spostrzeżeń, perspektyw.

Naszą intencją będzie rozpiąć napięcia w ciele i duszy, budzić głębszy kontakt z ciałem, budzić naturalny przepływ energii.

Będziemy uczyć się jak jasno rozmawiać i komunikować swoje potrzeby, ale też jak pogłębiać poczucie spokoju w naszym wnętrzu i jak czerpać siłę z kobiecej energii.

Będziemy wracać do naturalności jak wtedy, gdy byłyśmy dziećmi – spontanicznie śmiać się płakać, czy złościć.

Ten czas spędzisz twórczo, w blasku świeć, przy aromatycznych olejkach, zapachu szałwii i palo santo, ciekawie rozmawiając, świadomie doświadczając dotyku, wspierając się w zdrowych nawykach żywieniowych, intuicyjnym gotowaniu, ćwiczeniach. Poczujemy także moc kobiecego łona.

Intencją jest budować dobro dla Siebie, dla Ciebie, dla innych, dla Ziemi, dla Świata.

Opinie

v

Agnieszka

“Na zajęciach u Ciebie czułam autentyczność z Twojej strony, naturalność, dzięki temu miałam duże poczucie bezpieczeństwa. Na zajęcia przyszłam bez oczekiwań, z ciekawością raczej… dokąd mnie zaprowadzi ta chwila… wyszłam oczyszczona… zmieniona… z rozwiązaniem sytuacji, na które czekałam …”

v

Marysia

“Zajęcia były bardzo inspirujące, pozwoliły mi skontaktować się ze sobą, swoim lękiem przed brakiem miłości, samotnością…”

v

Olga

“Zajęcia z Agnieszką były dla mnie niesamowitym przeżyciem, moją małą podróżą w głąb siebie. Agnieszka była doskonałym „przewodnikiem” tej podróży. Polecam każdemu spróbować!! ”

?

Skontaktuj się:

+48 510 774 727

biuro@redukujemystres.pl

Zrób Test na Stres Skip to content