20 stycznia 2021 roku mieliśmy przyjemność powiedzieć parę słów na temat stresu w czasie epidemii koronawirusa. Ze słuchaczami podzieliliśmy się nie tylko statystykami, ale kilkoma, prostymi metodami jak radzić sobie ze stresem.​

3 czerwca 2020 roku mieliśmy przyjemność, po raz kolejny porozmawiać na łamach programu Telewizji Toya Lajf. Tym razem podzieliliśmy się informacjami na temat realizowanego projektu “Redukujemy stres wśród osób chorych, dzieci z domów dziecka oraz osób starszych w Łodzi.(Relaks jest ważny i dostępny dla każdego.)”, który jest sfinansowany z Narodowego Instytutu Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. @NarodowyInstytutWolności #FIO #RedukujemyStres #FundacjaJedność

O naszych działaniach w numerze 9/2020 24.02 – 1.03.2020 Newsweeka. W artykule “Graj w Zielone” opowiadamy o spacerach Shinrin Yoku.

8-go października 2019 roku opowiadaliśmy w programie „Bez Etatu” Telewizji TOYA jak ważna jest edukacja antystresowa.

23 września 2019 roku redukowaliśmy stres wśród członków załogi Pytania na Śniadanie śmiejąc się razem z Joginem Śmiechu – Fundacja Jedność na porannej Jodze Śmiechu w TVP.

20-go września 2019 roku w audycji na temat stresu odpowiedzieliśmy na pytania prowadzącej Karoliny Fraj: Czy Polacy się stresują?

Zapraszamy do wysłuchania audycji “Pomagam” w Radiu Łódź. Opowiadam w niej o Fundacji Jedność oraz o akcji “Patrzenie w oczy” organizowanej na ulicy Piotrkowskiej w okresie przedświątecznym.

Zapowiedź Flash mob na Piotrkowskiej 20.12.2018 r. w Express Ilustrowany.

Express

Zapowiedź Flash mob na Piotrkowskiej 20.12.2018 r. w Radiu Parada.

O “Walentynkach dla Ziemi” rozmowa na antenie Radia Parada o poranku 14 lutego 2019 roku.

 

Międzynarodowy Dzień Spokoju Wewnętrznego obchodzony 21 marca – zapowiedź w Radiu Parada

 

Shinrin-Yoku czyli Kąpiel Leśna z okazji Światowego Dnia Zdrowia obchodzony 7 kwietnia – zapowiedź w Radiu Parada.