Opinie

Monika

“Nowe spojrzenie, warto uśmiechać się” (uczestniczka Szkolenia z Redukcji Stresu)

Ania

“Sposoby i metody na pozbycie się stresu świetne. Na pewno skorzystam, Dziękuję” (uczestniczka Szkolenia z Redukcji Stresu)

Eliza

“Jestem zrelaksowana, odprężona i spokojna” (uczestniczka Szkolenia z Redukcji Stresu)

Gosia

“Cieszę się, że byłam na szkoleniu dla siebie. Mam nadzieję, że jako zespół będziemy bardziej razem”  (uczestniczka Szkolenia z Redukcji Stresu)

Tomek

“Spokój, zadowolenie, porcja energii, kilka pomysłów na swój stres” (uczestnik Szkolenia z Redukcji Stresu)

Agnieszka

“Ogromny wachlarz narzędzi i wiedzy w pigułce nadającej się do przełknięcia 😉 duże doświadczenie prowadzących. Polecam”  (uczestniczka Szkolenia z redukcji stresu)

Monika

“Szkolenie uważam za ciekawe. Różnorodność metod pozwalała na dobór odpowiednich metod dla siebie.” (uczestniczka Szkolenia z redukcji stresu)

Uczestniczki podczas warsztatów w firmie Pelion

“Czułam się początkowo źle, zażenowana, zawstydzona, ale później — właściwie od momentu zdjęcia okularów — zawiasy obluzowały się. Muzyka jest dla mnie świetną formą relaksu… Końcówkę zajęć oceniam najwyżej. Ta chwila dla siebie dała mi ogromny zastrzyk energii na drugą część dnia.”

Wojtek

„Świetny relaks można odnaleźć, naprawdę warto to przeżyć…”

Kasia

„Zaskakująco, nowo, dobrze. Czuję, jakby puściło we mnie to, co od dawna trzymałam.”

Tomek

“Dziękuję za zajęcia. Mimo bardzo intensywnych wrażeń energetycznych odczuwam już dzisiaj o wiele lepszą kondycję psychofizyczną. Nowością był dla mnie taniec 4 pór roku, który ma mocne i oczyszczające działanie w moim odczuciu : )”

Andrzej

“..to było wspaniałe, spontaniczne, bardzo Ci dziękuję za cudne, pełne wrażeń i emocji warsztaty.”

Luiza

“Bardzo dobrze poczułam się po zajęciach, mogłam wyrazić siebie poprzez ruch, skierować uwagę na ciało, które było pospinane, po zajęciach poczułam ulgę emocjonalnie i rozluźniłam mięśnie, w których skumulowała się stres i złość.”

Monika

“Bardzo podobały mi się warsztaty, pozwoliły mi poczuć bardziej siebie, pobyć ze sobą, poznać trochę siebie, otworzyć się bardziej na siebie i na innych, do tego piękna oprawa muzyczna i pełna życzliwości, otwartości i wrażliwości osoba prowadzącej sprawiły, że był to piękny czas.”

Olga

“Zajęcia z Agnieszką były dla mnie niesamowitym przeżyciem, moją małą podróżą w głąb siebie. Agnieszka była doskonałym “przewodnikiem” tej podróży. Polecam każdemu spróbować!!  “

Mateusz

“Zajęcia u Agnieszki są pełne radości, kreatywności i sprawiają mnóstwo przyjemności; różnorodnie dobiera możliwości wyrażania siebie i pozwala na to innym, by stali się wewnętrznym pięknem.”

Sylwia

“Zajęcia pozwoliły mi na kontakt z sobą. Poczułam się dobrze w swoim ciele.”

Marysia

„Zajęcia były bardzo inspirujące, pozwoliły mi skontaktować się ze sobą, swoim lękiem przed brakiem miłości, samotnością…”

Ela

„Niesamowite spotkanie i zajęcia, które zwiększyły moją świadomość ciała i bloków, które puściły…”

Justyna

„Co mi dał ten taniec: WOLNOŚĆ, możliwość poznania swojego ciała poprzez ruch, ODSTRESOWANIE od codziennych obowiązków, RELAKS”

Joanna

“Warsztat świetny, prowadząca z wyczuciem wprowadza uczestników w świat tańca spontanicznego. Dzięki pełnej akceptacji otworzyłam się na siebie i zbliżyłam do świata swoich emocji. Polecam każdemu, kto pragnie podnieść świadomość siebie oraz podarować sobie trochę czasu i uwagi.”

Agnieszka

„Na zajęciach u Ciebie czułam autentyczność z Twojej strony, naturalność, dzięki temu miałam duże poczucie bezpieczeństwa. Na zajęcia przyszłam bez oczekiwań, z ciekawością raczej.. dokąd mnie zaprowadzi ta chwila.. wyszłam oczyszczona.. zmieniona.. z rozwiązaniem sytuacji, na które czekałam ….”

Iza

„Odczułam pracę ze swoim ciałem, świadomość jak się zachowuje w poszczególnych etapach medytacji. Mogłam zmierzyć się z gromadzonym w sobie lękiem, gniewem i niepewnością. Z zajęć wyszłam jakby lżejsza i na pewno spokojniejsza.”

Andrzej

„Pełne zaangażowanie, pasja NA MAXA! Aga jest w tym świetna, robi to, co jest jej powołaniem, nie ma nic na pół gwizdka. Czujesz, że jesteś w samym centrum, nie ma udawania, odpuszczania sobie i ogrywania zaangażowania pustymi uśmieszkami. Wiesz, czujesz całym sobą, że oddaje się temu dusza i ciałem. Dzięki temu każda sekunda jest maksymalnie wykorzystana. Z pełną odpowiedzialnością polecam!”

Karolina

” Po tych 5-ciu godzinach warsztatów z Agnieszką i Sebastianem poczułam wewnętrzny spokój i radość życia. Jakbym obudziła się w lepszym świecie. Agnieszka ma niezwykłą moc, której nie potrafię opisać słowami, ale mocno czułam ją podczas medytacji. Dzięki temu spotkaniu odkryłam, że mam wewnętrznego przewodnika i on cały czas ze mną jest. Po prostu czekał, aż zechcę go usłyszeć. Kiedy po warsztatach położyłam się wieczorem do łóżka, byłam w szoku. Mój umysł był totalnie wolny od natrętnych myśli, które przeszkadzały mi w codziennym zdrowym funkcjonowaniu. To było dla mnie duże zaskoczenie. Nigdy wcześniej tak się nie czułam. Jakby pusta przestrzeń z jedną, może dwiema przyjemnymi myślami. Następnego dnia obudziłam się wypoczęta, radosna i ciekawa świata.”

Dyrektor Personalny Renata Święcicka

Instytut Psychologii Stresu współpracuje z Mleczarnią Turek Sp. z o.o. w zakresie przeprowadzania regularnych warsztatów z Redukcji Stresu oraz sesji Mindfulness. Na podstawie dotychczasowych działań, możemy potwierdzić, iż, Instytut Psychologii Stresu sumiennie i terminowo wywiązuje się z obowiązków. Działania Instytutu charakteryzują się elastycznością, profesjonalizmem kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje pracowników przekładają się na efekty, które całkowicie spełniają nasze oczekiwania. Pracownicy naszej firmy z chęcią i licznie korzystają z warsztatów z Redukcji Stresu oraz sesji Mindfulness.”

Pracownicy Sempertrans Bełchatów sp. z o. o.

“Zdecydowanie polecam szkolenie, gdyż nauczyło mnie uważności na siebie i ciało” (Beata)

“Bardzo wartościowe szkolenie. Ogrom wiedzy. Cudowny przekaz i wspaniali prowadzący” (Julka)

“Wiele razy brałam udział w szkoleniach rozwojowych, ale nigdy nie byłam uczestnikiem takiego szkolenia. Bardzo uwalniające przeżycie, zredukowanie stresu, genialne narzędzia do redukcji stresu, które zabieram ze sobą”. (Ilona)

Prezes Magdalena Dudzin

Pulsar BHP Sp. z o.o. współpracuje z Instytutem Psychologii Stresu w zakresie podnoszenia świadomości na temat stresu w pracy i sposobów radzenia sobie z nim wśród pracowników różnych firm. Na podstawie przeprowadzonego szkolenia z Redukcji Stresu dla naszych pracowników możemy potwierdzić, iż trenerzy w Instytucie Psychologii Stresu profesjonalnie, sumiennie i terminowo wywiązali się z obowiązków. Szkolenie zawierało część teoretyczną i praktyczną, co pozwoliło pracownikom zarówno na zrozumienie zagadnień jak i doświadczenie konkretnych narzędzi. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do naszych potrzeb.”

Inspektor Teresa Sekuter

Instytut Psychologii Stresu współpracował z Urzędem Miasta Rawa Mazowiecka w zakresie przeprowadzenia warsztatów z Przeciwdziałania Wypaleniu oraz z Redukcji Stresu dla pracowników Urzędu Miasta i pracowników straży miejskiej. Na podstawie przeprowadzonych warsztatów, możemy potwierdzić, iż, Instytut Psychologii Stresu sumiennie i terminowo wywiązał się z obowiązków. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika. Tematy omawiane podczas warsztatów zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości naszych pracowników na temat stresu”

Kierownik Projektu Dr. Monika Kopytowska

Uniwersytet Łódzki, wydział Filologiczny współpracował z Instytutem Psychologii Stresu w zakresie podnoszenia świadomości na temat stresu i sposobów radzenia sobie z nim w ramach projektu: Otwarta Łódź, spotkania tematyczne dotyczące kultury i języka subkontynentu indyjskiego. Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński przeprowadzili wykład pt. „Kultura i język subkontynentu indyjskiego — tantra, medytacja, joga śmiechu.” oraz warsztat pt. „Jak korzystać z narzędzi tantry, medytacji i jogi śmiechu do obniżenia poziomu stresu?”

Możemy potwierdzić, iż trenerzy w Instytutu Psychologii Stresu profesjonalnie, sumiennie i terminowo wywiązali się z obowiązków. Podeszli innowacyjnie i ciekawie do tematu kultury Indii w kontekście tantry, medytacji, jogi śmiechu, a w części praktycznej pokazali jak współcześnie stosować narzędzia zaczerpnięte z kultury indyjskiej do redukcji stresu.”

Piotr Bielski - Jogin Śmiechu

Nasza współpraca obejmowała m.in. prowadzenie serii zajęć z relaksacji i jogi śmiechu we wrześniu 2016 dla Firmy T-Mobile w głównym biurze firmy w Warszawie, z których nasz klient był zadowolony. Mogę polecić Agnieszkę Czubak jako dobrego fachowca do zajęć tańca intuicyjnego, relaksacji i jogi śmiechu oraz warsztatów „Przyjemność Ruchu”.

Dawid i Zofia Rzepeccy (TantraLove)

Możemy zarekomendować panią Agnieszkę Czubak jako trenera podstaw pracy z ciałem, potwierdzając jej wysokie kompetencje osobiste i pełne zaangażowanie w prowadzeniu zajęć.”

Wyróżnienie

Zrób Test na Stres Skip to content