Warsztat dla Par

Chcesz pogłębić relację ze swoją ukochaną/ze swoim ukochanym?

Trudno jest Wam komunikować Wasze potrzeby i chcecie nad tym popracować?

Chcecie spotkać się w głębszej bliskości i w bezpiecznych warunkach eksplorować siebie samą/siebie samego i siebie nawzajem?

Czas trwania: od 5 godzin.

MODUŁ KOMUNIKACJI

Podczas warsztatu poznamy narzędzia komunikacji oraz nauczymy się komunikować swoje potrzeby, ale i też słuchać drugiej osoby.

MODUŁ ŚWIADOMOŚCI

Popracujemy na warsztacie z rzeczywistością snu i śnienia. Zaczerpniemy też narzędzi współczesnej Tantry, by podnieść i obudzić swoją energię życia. Spotkamy się ze sobą samą/sobą samym głęboko i świadomie, a przez to będzie nam łatwiej być głębiej w relacjach z innymi ludźmi. Aby bardziej być w relacji z bliską nam osobą, warto wiedzieć więcej o swojej naturze i o tym kim naprawdę jesteśmy.

MODUŁ BLISKOŚCI

Na warsztat zapraszamy też pary, które chcą popracować nad relacją, chcą bardziej wcielić w życie swój związek, chcą spotkać się w ruchu, przyjemności. Nauczymy się spotykać w bliskości słownej, emocjonalnej i cielesnej ucząc się drugiej osoby, poznając ją taką, jaką ona jest, jak wtedy, gdy zaczynaliśmy być parą i wszystko nas interesowało.

Podczas warsztatu doświadczysz narzędzi pogłębiających komunikację, nauczysz się wyrażać swoje potrzeby oraz słyszeć i widzieć drugą osobę. Podczas warsztatów będzie też część poświęcona pracy z ciałem, zmysłowości, świadomości dotyku. Spotkacie się w lekkości, uśmiechu, głębi i miłości do wszystkiego, co jest.

Zaczerpniemy kilka narzędzi ze współczesnej Tantry. Tantra zakłada, że wszystko jest jednością, co w praktyce oznacza, że wychodząc poza wszystkie uwarunkowania społeczne, polityczne, płeć, rasę, w źródle wszyscy jesteśmy jednym. Nie chodzi o to, by kogoś zmienić, by zaszufladkować ludzi wedle jednego wzoru, by powiedzieć, że teraz stanowimy jedność, ale by dostrzec, że pomimo różnic – Ja jestem Tobą, Ty jesteś Mną i tak naprawdę nasza esencja (nie osobowa konstrukcja Ja) jest we wszystkim co widzimy, co dotykamy. Tantra daje nam narzędzie do tego, by wspólnie doświadczać tej jedności.

Tantra zwraca też uwagę na fakt, że nasza seksualność jest święta, a akt miłości między mężczyzną i kobietą może być bardzo duchowym doświadczeniem i właściwie o to w tym spotkaniu chodzi. Jest to jeden z aspektów Tantry, w której seks między kobietą i mężczyzną może być drogą rozwoju osobistego. Jednak nie trzeba mieć partnera, by praktykować Tantrę. Można doświadczać świętości energii seksualnej w sobie. Warto dodać, że w Tantrze granice są tak samo ważne, jak poczucie jedności i rozmycia granic. Dla par Tantra jest ścieżką, która pomaga tworzyć szczęśliwy związek, czując połączenie na głębokim poziomie zrozumienia, czucia, emocji, wibracji, energii z partnerem/partnerką, a samemu pozwala odnaleźć istotę zrozumienia tego kim naprawdę jestem.

Opinie

v

Adam i Marta

“Udało nam się na nowo zbliżyć i poznać swoje potrzeby.”

v

Ania i Michał

“Udało nam się rozwiązać kilka problemów w związku. Zobaczyliśmy siebie na nowo. Nasze serca znowu biją dla siebie. Dziękujemy”

v

Gosia i Piotr

“Mam wrażenie, jakbym poznał Gosię przed chwilą, a nie 12 lat temu. Nasze ognisko miłości i bliskości znów płonie.”

v

Dorota i Paweł

“Poczułam, jak ważne jest czucie siebie w relacji z mężem. Nauczyłam się mówić o swoich potrzebach i potrafię słuchać, jak Paweł mówi o swoich. Bliskość między nami weszła na wyższy poziom.”

W cenie warsztatu dostaniesz:

  • wsparcie, uwagę, wiedzę, doświadczenie dwóch trenerów.

  Aby wziąć udział w warsztacie dla par, wypełnij formularz znajdujący się poniżej

  oraz dokonaj odpowiedniej wpłaty na nasze konto.

  Warsztat odbędzie się w naszej przestrzeni w Łodzi, przy ulicy

  28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, 2 piętro.

  Informacje zawarte w formularzu są tylko do naszej wiadomości i są zgodne z RODO.

  Wypełnienie formularza wymaga zaakceptowania regulaminu.

  Nr. konta: 02 1750 0009 0000 0000 4093 5126

  Bank: BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.

  Dane odbiorcy:

  Instytut Psychologii Stresu, 95-010 Stryków, ul. Brzezińska 5/6

  Na podany przez Ciebie adres e-mail, lub telefon otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

   

  ZAPISY:

  ?

  Skontaktuj się z nami:

  +48 510 774 727 | +48 509 682 257

  biuro@redukujemystres.pl

  Zrób Test na Stres Skip to content