Warsztat dla Par

Zapiszcie się na warsztat, jeżeli chcecie:

👉 pogłębić relację ze swoją ukochaną/ze swoim ukochanym?

👉 spotkać się w głębszej bliskości i w bezpiecznych warunkach eksplorować siebie samą/siebie samego i siebie nawzajem?

👉 nauczyć się komunikować w związku swoje potrzeby

👉 nauczyć się słuchać drugiej osoby

👉 zbudować fundamenty bycia z drugą osobą

👉 wzmocnić waszą relację

👉 poczuć bliskość, pomimo wieloletniego bycia w związku

👉 nauczyć się kilku prostych narzędzi, które pomogą Wam odreagować stres w związku

👉 zbudować szczerą relację, opartą na więzi i miłości

 

MODUŁ KOMUNIKACJI

Podczas warsztatu poznamy narzędzia komunikacji oraz nauczymy się komunikować swoje potrzeby, ale i też słuchać drugiej osoby.

MODUŁ ŚWIADOMOŚCI

Popracujemy na warsztacie z rzeczywistością snu i śnienia. Zaczerpniemy też narzędzi współczesnej Tantry, by podnieść i obudzić swoją energię życia. Spotkamy się ze sobą samą / sobą samym głęboko i świadomie, a przez to będzie nam łatwiej być głębiej w relacjach z innymi ludźmi. Aby bardziej być w relacji z bliską nam osobą, warto wiedzieć więcej o swojej naturze i o tym kim naprawdę jesteśmy.

MODUŁ BLISKOŚCI

Na warsztat zapraszamy też pary, które chcą popracować nad relacją, chcą bardziej wcielić w życie swój związek, chcą spotkać się w ruchu, przyjemności. Nauczymy się spotykać w bliskości słownej, emocjonalnej i cielesnej ucząc się drugiej osoby, poznając ją taką, jaką ona jest, jak wtedy, gdy zaczynaliśmy być parą i wszystko nas interesowało.

Podczas warsztatu doświadczysz narzędzi pogłębiających komunikację, nauczysz się wyrażać swoje potrzeby oraz słyszeć i widzieć drugą osobę. Podczas warsztatów będzie też część poświęcona pracy z ciałem, zmysłowości, świadomości dotyku. Spotkacie się w lekkości, uśmiechu, głębi i miłości do wszystkiego, co jest.

Zaczerpniemy kilka narzędzi ze współczesnej Tantry. Tantra zakłada, że wszystko jest jednością, co w praktyce oznacza, że wychodząc poza wszystkie uwarunkowania społeczne, polityczne, płeć, rasę, w źródle wszyscy jesteśmy jednym. Nie chodzi o to, by kogoś zmienić, by zaszufladkować ludzi wedle jednego wzoru, by powiedzieć, że teraz stanowimy jedność, ale by dostrzec, że pomimo różnic – Ja jestem Tobą, Ty jesteś Mną i tak naprawdę nasza esencja (nie osobowa konstrukcja Ja) jest we wszystkim co widzimy, co dotykamy. Tantra daje nam narzędzie do tego, by wspólnie doświadczać tej jedności.

Tantra zwraca też uwagę na fakt, że nasza seksualność jest święta, a akt miłości między mężczyzną i kobietą może być bardzo duchowym doświadczeniem i właściwie o to w tym spotkaniu chodzi. Jest to jeden z aspektów Tantry, w której seks między kobietą i mężczyzną może być drogą rozwoju osobistego. Jednak nie trzeba mieć partnera, by praktykować Tantrę. Można doświadczać świętości energii seksualnej w sobie. Warto dodać, że w Tantrze granice są tak samo ważne, jak poczucie jedności i rozmycia granic. Dla par Tantra jest ścieżką, która pomaga tworzyć szczęśliwy związek, czując połączenie na głębokim poziomie zrozumienia, czucia, emocji, wibracji, energii z partnerem/partnerką, a samemu pozwala odnaleźć istotę zrozumienia tego kim naprawdę jestem.

Opinie

Victoria i Mariusz

Najlepsza para na ziemi!!!!!

Basia i Olek

Aga, jesteś wspaniałą kobietą i warsztaty, masaże, jakie prowadzisz z Sebastianem, są cudowne, profesjonalne i pełne otwartości na drugiego człowieka.

Życzę Ci, aby to, czego zapragniesz i o czym zamarzysz, zawsze się spełniało. Nie zmieniaj się absolutnie, bo jesteś Aniołem tu na ziemi.

Adam i Marta

“Udało nam się na nowo zbliżyć i poznać swoje potrzeby.”

Ania i Michał

“Udało nam się rozwiązać kilka problemów w związku. Zobaczyliśmy siebie na nowo. Nasze serca znowu biją dla siebie. Dziękujemy”

Gosia i Piotr

“Mam wrażenie, jakbym poznał Gosię przed chwilą, a nie 12 lat temu. Nasze ognisko miłości i bliskości znów płonie.”

Dorota i Paweł

“Poczułam, jak ważne jest czucie siebie w relacji z mężem. Nauczyłam się mówić o swoich potrzebach i potrafię słuchać, jak Paweł mówi o swoich. Bliskość między nami weszła na wyższy poziom.”

Dlaczego warto nam zaufać ?


☝️ Od wielu lat szkolimy się, w zakresie pracy z ludźmi, w tym z parami, rodzinami.
☝️ Oboje pracujemy nad sobą w terapii.
☝️ Przeszliśmy trzy staże Tantry.
☝️ Braliśmy udział w warsztatach przebudzeniowych, satsangu, medytacji np. Zen.
☝️ Razem tworzymy związek, do tego razem pracujemy i zmagamy się z codziennością życia, mamy lepsze i słabsze okresy w naszym pięcioletnim związku. Ta codzienność jest dla nas największym wyzwaniem, by razem świadomie obserwować mechanizmy, które mogą się aktywować tylko wtedy, gdy jesteśmy ze sobą 24 na dobę. Jesteśmy dla siebie nawzajem największymi nauczycielami.

  W cenie warsztatu dostaniesz:

   • wsparcie, uwagę, wiedzę, doświadczenie dwóch trenerów,
   • udział w warsztacie stacjonarnym,
   • wskazówki do dalszego rozwoju.

   690,00 

   Produkt dostępny na zamówienie

   ?

   Skontaktuj się z nami:

   Działamy na terenie całej Polski

   +48 510 774 727 | +48 509 682 257

   biuro@redukujemystres.pl

   Zrób Test na Stres Skip to content