Zaznacz stronę

Przyjemność Ruchu

To warsztat wyskakania, wytańczenia, wypocenia się, odreagowania przez ciało, dotarcia do wnętrza, spotkania ruchu lub bezruchu, który zbliża nas do naszej prawdziwej natury, wzmacnia poczucie tego kim naprawdę jesteśmy.

Czas trwania: 2 godziny

Warsztat uruchamia procesy, które wpływają na zmiany w życiu, uwalniają zablokowaną energię w ciele (w postaci niewyrażonych emocji, nieprzeżytych uczuć), od której być może musieliśmy się odciąć, by kiedyś przetrwać. Jednak gdzieś intuicyjnie czujemy, że nasze życie jest puste i płynie nie w tym kierunku co czujemy, że nie jest w zgodzie z naszą głębią, z nami samymi, ale często z lęku, a potem z przyzwyczajeń, czy z wygody idziemy za ruchem, który oddala nas od siebie.

Podczas warsztatu intencjonalnie kierujemy uwagę na przezywanie tego co jest w TU I TERAZ, czyli przyjęcie np. fali smutku, złości, radości czy jakiejkolwiek innej fali, która jest w tu i teraz dla nas do przeżycia. To pozwala nam wrócić do siebie, do tych miejsc, które zostawiliśmy, idąc za strategią przetrwania. Przyjęcie tych fal pozwala nam znów poczuć się jak w domu.

PRZYJEMNOŚĆ RUCHU TO WARSZTAT BUDZĄCY ŚWIADOMOŚĆ W OPARCIU O ŚWIADOMOŚĆ W RUCHU, MEDYTACJĘ, PRACĘ Z CIAŁEM, RELAKSACJĘ.

Podczas warsztatów spotykamy się z ruchem, który zbliża nas do siebie, wypływa z naszego wnętrza, ale też takim, który pomaga nam podjąć wyzwania po to, by żyć bardziej w zgodzie ze sobą. Tak samo ważny jak ruch jest też czas na zatrzymanie, dlatego podczas warsztatów wspólnie praktykujemy ruch i bezruch.

Ruch to życie, więcej energii, przestrzeń na więcej doświadczeń, na życie pełną piersią.
Bezruch to naturalny stan zatrzymania, spokoju, relaksu.

Spotkania ze sobą zbliżają nas do miłującej obecności, do poznania wielu aspektów siebie samej/samego, w tym do pełnej akceptacji siebie, swojej seksualności, czucia miłości i piękna w oparciu o swoje wnętrze.

Co zyskasz, biorąc udział w warsztacie:

Lepszy kontakt ze sobą; lepsze czucie swojego ciała

Odpowiednie dotlenienie organizmu

Większą zdolność do skupiania się i wyciszania

Głębsze czucie tego, co jest w „tu i teraz”

Naturalność bycia

Zmiany w życiu, które będą naturalną konsekwencją czucia siebie

Taki warsztat to praca na kilku poziomach:

Fizycznym

Praca z ciałem.

Emocjonalnym

Kontakt z emocjami.

Świadomościowym

Pogłębianie świadomości.

Duchowym

Indywidualny rozwój duchowy w kontakcie z rzeczywistością, która jest „tu i teraz.

Opinie

v

Alina

„…bardzo dziękuję za ten warsztat jak również poprzednie (…) Podobają mi się zarówno ćwiczenia jak i medytacje (…) Ujęło mnie również to, z jakim szacunkiem podchodzisz do ludzi, z którymi pracujesz i do czasu, którym dysponujemy podczas zajęć (…) Uważam, że jesteś stworzona do tego, co robisz – fajnie, że Cię spotkałam.”

v

Emilia

„Po każdym takim spotkaniu odkrywam siebie na nowo, pozwalam sobie uwolnić moje skrywane emocje i zaczynam lepiej siebie rozumieć… ”

v

Agata

„Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tych zajęciach – oprócz spotkania z Cudowną Kobietą pod postacią Agnieszki naprawdę poczułam niesamowity relaks i rozluźnienie. Polecam te zajęcia każdemu, kto ma ochotę, choć na chwilę zatrzymać się w codziennym pośpiechu.”

v

Karolina

„Warsztaty z Agą to jak odświeżający prysznic dla mnie całej – mego ciała, umysłu i ducha. dzięki różnorodności nieograniczonego ruchu, podążaniu za mym ciałem, za tym jak ono chce się ruszać, czuję się lżejsza i bardziej na ziemi, pełniejsza i bardziej pusta zarazem, radośniejsza i spokojniejsza… bardziej w sobie. Za każdym razem.”

W cenie warsztatu dostaniesz:

  • wsparcie, uwagę, wiedzę, doświadczenie trenera;
  • udział w dwugodzinnym warsztacie.

  Cena za warsztat stacjonarne lub online

  60 zł/os

  Cena dla grup zorganizowanych poza Łodzią

  Cena

  1000 zł

  do 10 osób

  Cena

  1600 zł

  od 11 do 20 osób

  GDZIE?

  W przypadku reżimu sanitarnego zajęcia odbędą się online. Wymagany dostęp do Internetu. W innej sytuacji zajęcia mogą odbyć się w Twoim miejscu pracy, w dowolnym mieście, lub w Łodzi w lokalu Fundacji Jedność “NoStress” na ulicy Gdańskiej 76 lok. 41, lub w lokalu 3 Piętra 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73. Przed warsztatem dostaniesz dokładne instrukcje na maila o spotkaniu.

  ?

  Skontaktuj się z nami:

  Łódź, ul. Gdańska 76 lok. 41

  +48 510 774 727 | +48 509 682 257

  biuro@redukujemystres.pl