Zaznacz stronę

Poznaj Siebie – Warsztat dla Kobiet

Będzie kolorowo, lekko, energetycznie, cieleśnie, bosko, ziemsko, naturalnie.

To główne słowa, które opisują to, do czego chce Was zaprosić.

Czas trwania: 3 godziny

Podczas spotkania będziemy rozmawiać z kobiecej perspektywy, rozbierając się do kości, będziemy również tańczyć i malować, rozmawiać o świadomym ubieraniu się w kolorowe stroje. Będzie też przestrzeń na wspólną wymianę doświadczeń, spostrzeżeń, perspektyw.

Naszą intencją będzie rozpiąć napięcia w ciele i duszy, budzić głębszy kontakt z ciałem, budzić naturalny przepływ energii.

Będziemy uczyć się jak jasno rozmawiać i komunikować swoje potrzeby, ale też jak pogłębiać poczucie spokoju w naszym wnętrzu i jak czerpać siłę z kobiecej energii.

Będziemy wracać do naturalności jak wtedy, gdy byłyśmy dziećmi – spontanicznie śmiać się płakać, czy złościć.

Ten czas spędzisz twórczo, w blasku świeć, przy aromatycznych olejkach, zapachu szałwii i palo santo, ciekawie rozmawiając, świadomie doświadczając dotyku, wspierając się w zdrowych nawykach żywieniowych, intuicyjnym gotowaniu, ćwiczeniach. Poczujemy także moc kobiecego łona.

Intencją jest budować dobro dla Siebie, dla Ciebie, dla innych, dla Ziemi, dla Świata.

Warsztat prowadzi Agnieszka Czubak. Ma 10-letnie doświadczenie jako trenerka warsztatów rozwoju osobistego i 6-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec. Z wykształcenia jest specjalistą zarządzania oraz żywienia i wspomagania dietetycznego. Obecnie studiuje w Instytucie Psychologii Procesu. W swojej pracy mocno kładzie nacisk na holistyczne podejście do człowieka. Zdobytą wiedzę łączy z aspektem psychologicznym, który mocno rozwinęła poprzez własne doświadczenia. Od ponad 13 lat doświadcza różnych form pracy ze sobą – psychologicznej, pracy z ciałem, ustawień, pracy terapeutycznej, coachingu, pracy nad relacją, duchowości, masażu. W swojej pracy łączy swoje doświadczenia z różnych dziedzin, podchodząc bardzo indywidualnie do każdego człowieka. Nieustannie rozwija swoje kompetencje i pracuje nad rozkwitem swojego potencjału.

W swojej pracy korzysta z:

choreoterapii, arterapii, elementów Ruchu Autentycznego (Integrative Bodywork and Movement Therapy, Wielka Brytania), narzędzi komunikacji, elementów jogi, naturoterapii, technik oddechowych, elementów współczesnej tantry.

Opinie

v

Agnieszka

“Na zajęciach u Ciebie czułam autentyczność z Twojej strony, naturalność, dzięki temu miałam duże poczucie bezpieczeństwa. Na zajęcia przyszłam bez oczekiwań, z ciekawością raczej… dokąd mnie zaprowadzi ta chwila… wyszłam oczyszczona… zmieniona… z rozwiązaniem sytuacji, na które czekałam …”

v

Marysia

“Zajęcia były bardzo inspirujące, pozwoliły mi skontaktować się ze sobą, swoim lękiem przed brakiem miłości, samotnością…”

v

Olga

“Zajęcia z Agnieszką były dla mnie niesamowitym przeżyciem, moją małą podróżą w głąb siebie. Agnieszka była doskonałym „przewodnikiem” tej podróży. Polecam każdemu spróbować!! ”

Cena za warsztat

40 zł/os

Cena dla grup zorganizowanych poza Łodzią:

 

1000 zł

do 20 osób

GDZIE?

W przypadku reżimu sanitarnego sesje odbędą się online. Wymagany dostęp Internetu. W innej sytuacji sesje odbędą się stacjonarnie w Łodzi w lokalu Fundacji Jedność “NoStress” na ulicy Gdańskiej 76 domofon 41 lub w lokalu “3 Piętra” 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73. Przed sesją dostaniesz dokładne instrukcje na maila o spotkaniu.

 

?

Skontaktuj się:

Łódź, ul. Gdańska 76 lok. 41

+48 510 774 727

biuro@redukujemystres.pl