Pakiety

PAKIETY EVENTOWE

Proponujemy niekonwencjonalne, zróżnicowane pakiety eventowe dla biznesu wykorzystywane do redukcji stresu oraz do wprowadzenia kultury zdrowia w Twojej firmie.

Prezentujemy potężne narzędzia, które pozytywnie wpływają na pracownika.

Proponujemy energetyzujące kickstartery zwykłych eventów w Twojej firmie lub koktajle energii w Twojej firmie serwowane raz w tygodniu dla Twoich pracowników.

Nasze pakiety:

Dodatkowe Pakiety:

Pakiety Eventowe są połączeniem integracji z rozwojem osobistym, ale nie da się ich zaszufladkować do konwencjonalnych wydarzeń pod hasłem „Team Bulding”, „Efektywność” czy „Joga”, “Pilates”.

Pakiety Eventowe łączą w sobie narzędzia, sprawdzone na świecie, które pomagają oderwać się od nadmiaru stresogenów np. zajęcia ze zdrowego kręgosłupa, jogę śmiechu, autorskie ćwiczenia które pomagają się rozluźnić i otworzyć w ruchu , medytacje aktywności, relaksacje. I to wszystko na trzeźwo w atmosferze kultury zdrowia Twojej firmy !

Pakiety Eventowe to doskonały sposób na stworzenie kapitału ludzkiego, kapitału kreatywnego, kapitału silnego ducha w Twojej firmie oraz przyjaznego i zdrowego środowiska pracy.