Jesteśmy skrajnie różnymi osobowościami i dzięki temu tworzymy zgrany zespół uzupełniających się ludzi. Z pasją tworzymy  redukujemystres.pl dzieląc się narzędziami, które pomagają obniżyć poziom stresu.

Naszą misją jest docierać do ludzi i inspirować do wewnętrznej zmiany w kierunku równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Agnieszka Czubak

“Poczujmy razem przestrzeń”

Jestem trenerem, szkoleniowcem, masażystką, absolwentką rocznego kursu Ruchu Autentycznego, instruktorem Jogi Śmiech, fitness i jogi, absolwentką AWF w Gdańsku i UŁ w Łodzi.

W życiu i pracy czerpię energię z medytacji, praktykowania elementów Ruchu Autentycznego, celebracji życia, masażu w obecności, spacerów, siedzenia przy ogniu.
Od 2011 r. prowadzę warsztaty pogłębiania świadomości przez ciało, w tym dla ludzi biznesu. Prowadziłam szkolenia dla psychologów i osób z działów HR. Cztery lata prowadziłam firmę „Rytmy Życia”, a od sierpnia 2018 r. jestem prezes w Fundacji Jedność.
Miałam kontakt z wieloma osobami, które żyją w dużym stresie. Sama doświadczyłam długoletniego stresu i przetestowałam na sobie narzędzia, którymi się dzielę.

Sebastian Zboiński

“Zrelaksujmy się razem i wprowadźmy elementy zabawy.”

Lubię medytować w ciszy, świadomie podróżować, smakować, usiąść i niespiesznie doświadczać nowego miejsca. Mam ponad dwadzieścia lat doświadczeń jako osoba zarządzająca zespołem ludzi na stanowisku kierowniczym w firmach IT. Doświadczyłem na własnej skórze, co to znaczy praca pod silną presją i stres. Od kilku lat, ze względu na zdrowie, zmieniłem swoje życie i dzielę się tym co sprawia, że czuję się dobrze w swojej skórze, zarazem czując więcej energii i spokoju.

Współprowadzę warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia antystresowe.
Dzielę się relaksującym masażem i japońską terapią Shinrin Yoku. Organizuję też wyprawy rozwojowe w różne części świata. Działam w Fundacji Jedność od września 2018 roku

Statut Fundacji Jedność do ściągnięcia TUTAJ